КАРАНТИН

ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                                                                                                                                        Завідувач ДНЗ № 26 «Яблунька»

с. Сердюківка

_____________ В. І. Сватко

Алгоритм дій

на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID 19)

серед персоналу та дітей

 ДНЗ № 26 «Яблунька» с. Сердюківка

  1. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,1°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) дитині одягають медичну маску, проводять його в ізоляційну кімнату та повідомляють батьків або законних представників. Сповіщають медичного працівника Фапу для надання медичної допомоги на догоспітальному етапі.
  2. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,1°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) у працівника закладу, він/вона негайно відсторонюється від роботи. За можливості, він/вона самостійно повертається до дому та негайно звертається до сімейного лікаря. За тяжкого стану, на працівника одягається медична маска, він/вона відправляється в ізоляційну кімнату, де чекає прибуття екстреної медичної допомоги.
  3. Після вилучення особи з симптомами інфекційного захворювання в тих приміщеннях, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.
  4. У випадку підтвердження в дитини або працівника закладу COVID-19, проводиться визначення кола контактних осіб. Усі контактні особи відправляються на самоізоляцію під медичний нагляд сімейного лікаря на 14 днів з дня останнього контакту з особою, в якої підтверджений випадок COVID-19.
  5. 10 Рекомендації
  6. В приміщеннях, де перебував хворий провести дезінфекцію з використанням засобів індивідуального захисту (маски, рукавичок, одноразового халату).
  7. Усі ганчірки, що використовувались під час дезінфекції, і відходи, що утворилися в процесі дезінфекції, помістити у спеціальний пакет.
  8. Зняти одноразовий халат, помити руки з милом;

– зняти рукавички, помити руки з милом;

– зняти окуляри, помити руки з милом;

– зняти маску, помити руки з милом.

– використані одноразовий халат, рукавички, маску помістити у спеціальний пакет.

  • Помити руки і перевдягнутися після дезінфекції. Провітрити приміщення.
  • Якщо протягом 14 днів після проводження працівником дезінфекції, у нього виникла підвищена температура і респіраторні симптоми, необхідно, щоб він залишився в спеціально призначеному місці для ізоляції і проконсультувався з сімейним лікарем.

Відповідальна особа за виконання

Тимчасових рекомендацій,

Завідувач ДНЗ                                                            В. І. Сватко